تبلیغات
Maghalehaye IT


Maghalehaye IT


چهارشنبه 2 آبان 1386
به نام خدا
سلام  خوبم  خوبید؟  خدا رو  شکر

به تازگی در آمریكا مجوزی ثبت شده که طبق آن تا مدتی دیگر دیسک‌هایی تولید می‌شود که می‌تواند محتویات هر دو فرمت Blu-ray و HD-DVD را روی خود ذخیره کند

به منظور خاتمه دادن جنگ میان دو فرمت جدید DVD با نام‌های Blu-ray و HDDVD، کارشناسان به فکر ساخت دیسک‌های دولایه جدیدی افتاده‌اند که می‌تواند فیلم‌ها را با کیفیت بسیار عالی روی خود ذخیره کند.

خبرهای رسیده از آمریکا نشان می‌دهد، به تازگی در این کشور مجوزی ثبت شده که طبق آن تا مدتی دیگر دیسک‌هایی تولید می‌شود که می‌تواند محتویات هر دو فرمت Blu-ray و HDDVD را روی خود ذخیره کند.

در حال حاضر تولیدکنندگان فیلم‌ها و مراکز بزرگ عرضه‌کننده خدمات صوتی و تصویری می‌کوشند تا با مجزا کردن این دو محصول از یکدیگر، دستاوردهای خود را در بهترین حالت ممکن به دست کاربران برسانند و محصول خود را تنها روی یکی از این دو نوع فرمت جدید عرضه کنند.

به عقیده کارشناسان، این حرکت جدید می‌تواند جنگ طولانی‌مدتی را که بین سونی و توشیبا آغاز شده بود خاتمه دهد و به این وسیله هر دو فرمت Blu-ray و HDDVD را یکی کند.

این اقدام جدید و تولید دیسک‌هایی با این خاصیت باید سه استاندارد مجزا را به‌دست آورد که اولین نوع آن مربوط به استاندارد جهانی برای پخش DVD می‌شود و دو استاندارد دیگر هر کدام از شرکت‌های سونی و توشیبا تهیه خواهد شد.نوشته شده توسط Moochi در چهارشنبه 2 آبان 1386 و ساعت 01:10 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza