تبلیغات
Maghalehaye IT


Maghalehaye IT


دوشنبه 7 آبان 1386
                                                            به نام خدا
سرویس اخبار خارجی ایتنا - گفته می‌شود تمام نسخه‌های جدید iPhone از این پس به برنامه جدید اپل مجهز خواهند شد تا امکان هرگونه سوءاستفاده در مورد آن‌ها از بین برود.

شرکت اپل با به‌روز کردن نرم‌افزار iPhone، امکان استفاده از گوشی‌هایی که قفل آن‌ها به صورت غیرقانونی توسط کاربران باز شده است و با دیگر شبکه‌های مخابراتی هماهنگ شده‌اند را غیرممکن کرد.

اپل اوایل هفته جاری اعلام کرده بود که قصد دارد با به‌روز کردن نرم‌افزار اصلی iPhone، امکان هرگونه سوءاستفاده در این محصول را از بین ببرد.

طبق اخبار به‌دست آمده، هزاران کاربر با هک کردن iPhone و باز کردن قفل آن، از این گوشی در شبکه‌های مخابراتی غیر از AT&T استفاده کرده و نرم‌افزارهای مختلف را روی آن نصب کردند.

شرکت اپل طی بیانیه‌ای اعلام کرد، این نرم‌افزار به گونه‌ای طراحی شده است که امکان استفاده از گوشی‌هایی که به صورت غیرقانونی باز شده‌اند را غیرممکن می‌کند و گارانتی اپل را برای آنها از بین می‌برد.

این طور که گفته می‌شود، تمام نسخه‌های جدید iPhone از این پس به برنامه جدید اپل مجهز خواهند شد تا امکان هرگونه سوءاستفاده در مورد آن‌ها از بین برود.

شرکت اپل iPhone را از طریق اپراتور AT&T وارد آمریکا کرده بود و علاقه‌مندان به این گوشی مجبور بودند تنها از خدمات این شرکت بهره‌مند شوند، اما هکرها موفق شدند امکان استفاده از این گوشی را در دیگر شبکه‌های مخابراتی فراهم کنند.نوشته شده توسط Moochi در دوشنبه 7 آبان 1386 و ساعت 10:10 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza